ART / Lithographs / Giclée 13976012
nr 1397 6012
GICLÉE
Anna Essipova, "Uggla". Signed, numbered 22/50, unframed, 28x38 cm,
Gicléetryck, Anna Essipova, "Uggla". Signerad, numrerad 22/50, oramat löst blad, 28x38 cm
700
SEK 300
Monday May 17 2021
at 20:35:17
13/5 16:02:28